HEGELMANN TRANSPORTE

ALATI TEIE TEENISTUSES

PÜÜDES TAGADA OMA KLIENTIDELE VÕIMALIKULT KVALITEETSEID VEOTEENUSEID, TÖÖTAB HEGELMANN TRANSPORTE 24 TUNDI ÖÖPÄEVAS JA 365 PÄEVA AASTAS.

INDIVIDUAALSED LAHENDUSED ÕIGEL AJAL JA OTSESEST ALLIKAST!


Sellest põhimõttest juhindudes loodi 1998. aastal Hegelmann Group. Esimesed erisõidukitega tehtud veod panid aluse meie ettevõttele. Esimesel aastal istusid veoautode roolis ettevõtte loojad ise ning osutasid veoteenust kogu Euroopas.

2004. aastal avati Läti südames Kaunases Via Baltica magistraali kõrval Saksa kapitalil põhinev transpordi- ja logistikaettevõte. Selle peamisteks aktsionärideks ja rajajateks olid kaks Hegelmanni perekonna esindajat, kes otsustasid alustada tegevust veel ühes riigis.

Meie eesmärk on kõikvõimalike veoste transport kõige erinevamate sõidukitega. Õigustamaks oma klientide ootusi, püüame kasutada kõiki olemasolevaid võimalusi. Aastatepikkune kogemus võimaldab meil osutada kiirveoteenust (eri-, standard- ja vahepeatusteta veod). Laiendame pidevalt oma teenuste valikut, mistõttu võime teie soovidest lähtudes pakkuda kõige erinevamaid lahendusi. Kuna meil on aastatepikkune praktika ja kõik vajalikud seadmed, reageerime viivitamatult klientide isiklikele palvetele. Suurema osa tööajast pühendame vedudele raske-, auto- ja toiduainetööstuses. Arvestades tänapäeva tendentse uuendab Hegelmann Group pidevalt oma sõidukiparki, tänu millele saab end alati kliendi vajadustele kohandada. Sõidukeid välja vahetades ei unusta me hoolitseda keskkonna ja majandusliku tõhususe eest. Püüame tagada, et kõikide klientide tellimused võetakse vastu ning täidetakse õigel ajal - selleks töötame 24 tundi ööpäevas ja 365 päeva aastas.