HEGELMANN TRANSPORTE

ALATI TEIE TEENISTUSES

PÜÜDES TAGADA OMA KLIENTIDELE VÕIMALIKULT KVALITEETSEID VEOTEENUSEID, TÖÖTAB HEGELMANN TRANSPORTE 24 TUNDI ÖÖPÄEVAS JA 365 PÄEVA AASTAS.

ETTEVÕTE FILOSOOFIA


Meie eesmärk on olla kõige kiirem ja usaldusväärsem transpordiettevõte. Just seetõttu püüame iga tellimuse täita võimalikult lühikese ajaga – isegi need tellimused, mis tunduvad teostamatud. .Selleks, et kohalikele ja välismaistele klientidele pakkuda kõrgekvaliteedilisi teenuseid, täiustame pidevalt oma meeskonna lingvistilisi ja kaubanduslikke oskusi. Meie ambitsiooniks on pikaajaliste ärisuhete loomine ja klientide rahulolu pidev suurendamine mitmekülgsete teenuste osutamise teel. Jäädes truuks oma deviisile „Alati Teie teenistuses“ seisame alati klientide huvide eest ning täidame kõik meile usaldatud ülesanded.

PEAMISED TÖÖPÕHIMÕTTED:


Paindlik suhtumine pakutavatesse teenustesse
Meie eesmärk on klientide vajaduste rahuldamine kõikidel juhtudel! Oleme alati valmis tegema mittetraditsioonilisi ja individualiseeritud otsuseid.

Püsiv kvaliteet
Planeerime ja kontrollime pakutavate teenuste kõiki etappe piinliku täpsusega.

Meeskonnatöö
Ainult kõik koos saame täita endale võetud kohustused. Püüdes tagada teenuste laitmatu kvaliteedi, garanteerime kõikides etappides kollegiaalsuse ja tegevuste järjepidevuse.

Katkematu areng
Kontrollime pidevalt kõiki operatsiooniprotsesse, täiendame end ja oma kutseoskusi, sammudes ühte jalga ühise eesmärgi poole.